
Y YKK YKS Series High Voltage Squirrel-Cage Electric Motors
Y YKK YKS Series High Voltage Squirrel-Cage Electric Motors
Μέγεθος κορνίζας: 355-1120
Ισχύς εξόδου: 185-15000 kW
Ονομαστική τάση : 3000 V - 13800V
Ονομαστική συχνότητα: 50 Hz, 60 Hz
Η Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. είναι ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές ηλεκτρικών κινητήρων υψηλής τάσης σκίουρου-της σειράς y ykk yks στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ηλεκτρικούς κινητήρες υψηλής τάσης-υψηλής τάσης y ykk yks της σειράς-κλουβιού που κατασκευάζονται στην Κίνα εδώ από το εργοστάσιό μας. Όλα τα εξατομικευμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή.
|
Y YKK YKS Series High Voltage Squirrel-Cage Electric Motors |
|
| Μέγεθος Πλαισίου | 355-1120 |
| Ισχύς εξόδου | 185-15000 kW |
| Ονομαστική τάση | 3000 V - 13800V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50 Hz, 60 Hz |
| Κατηγορία μόνωσης | F ή H |
| Δασμός | S1 |
| Κατηγορία Προστασίας | Τύπος εντελώς κλειστού τύπου, IP55, IP56 |
| Μέθοδος Ψύξης | IC611 , IC616 ,IC666,IC37A86,IC511,IC01 |
| Βάση | B3,V1 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 βαθμοί -40 βαθμοί, Άλλη θερμοκρασία μπορεί να προσαρμοστεί |
| Υψόμετρο | Λιγότερο ή ίσο με 1000 m Άλλο υψόμετρο μπορεί να προσαρμοστεί |
| Πηνίο στάτορα | 100% καθαρός χαλκός με εμποτισμό πίεσης κενού (VPI) |
| Θερμίστορ (PTC,PT100) ,Θερμαντήρας διατίθεται κατόπιν αιτήματος | |
| Τύπος ρότορα | Squirrel-Cage Rotor |
| Πρότυπο | IEC60034 |
|
Οι διαστάσεις του κινητήρα μπορούν να προσαρμοστούν |
|
Επισκόπηση προϊόντος:
Y,YKK ,YKS Series High Voltage Squirrel-Οι επαγωγικοί κινητήρες κλωβού (Squirrel-Cage Rotor) συμμορφώνονται με τα πρότυπα IEC 60034. Τύπος ψύξης : air-air cooling , air-water cooling.
Το Squirrel-Cage Rotor είναι διαθέσιμο σε δύο επιλογές για τους χρήστες: το Squirrel από χυτό αλουμίνιο-Cage Rotor και το Cage Rotor Squirrel-Cage Rotor.
Αυτός ο κινητήρας υιοθετεί έναν αρθρωτό σχεδιασμό, καθιστώντας τον βολικό στη χρήση και τη συντήρηση. Μετά τη βελτιστοποιημένη σχεδίαση της εταιρείας μας, διάφορες παράμετροι όπως η ενεργειακή απόδοση του κινητήρα έχουν βελτιωθεί και η απόδοση του κινητήρα έφτασε στο επίπεδο ενεργειακής απόδοσης IE4, παρέχοντας εγγύηση στους χρήστες για εξοικονόμηση ενέργειας.
Αυτός ο τύπος κινητήρα χρησιμοποιείται κυρίως για την οδήγηση εξοπλισμού γενικής χρήσης, όπως αντλίες νερού και ανεμιστήρες.
Για περισσότερα τεχνικά στοιχεία και διαστάσεις κινητήρων, επικοινωνήστε μαζί μας


Δημοφιλείς Ετικέτες: y ykk yks σειράς υψηλής τάσης σκίουρος-ηλεκτρικοί κινητήρες κλωβού, Κίνα y ykk yks σειράς σκίουρος υψηλής τάσης-κατασκευαστές ηλεκτρικών κινητήρων κλωβού, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής











