
Κινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος IE2
Επαγωγικοί κινητήρες AC σειράς YE2 IE2-Τρίτης απόδοσης-
Κινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος IE2
Επαγωγικοί κινητήρες AC σειράς YE2 IE2-Τρίτης απόδοσης-
Μέγεθος κορνίζας: 63-355
Ισχύς εξόδου: 0,12-315 kW
Η Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. είναι ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές κινητήρων εναλλασσόμενου ρεύματος ie2 στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε κινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος-ie2 υψηλής ποιότητας που κατασκευάζονται στην Κίνα εδώ από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή.
| Επαγωγικοί κινητήρες AC σειράς YE2 IE2-Τρίτης απόδοσης- | |
| Μέγεθος Πλαισίου | 63-355 |
| Ισχύς εξόδου | 0,12-315 kW |
| Ονομαστική τάση | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50 Hz, 60 Hz |
| Κατηγορία μόνωσης | F ή H |
| Δασμός | S1 |
| Κατηγορία Προστασίας | Εντελώς κλειστός τύπος, IP54, IP55, IP56 |
| Μέθοδος Ψύξης | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Βάση | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 βαθμοί -40 βαθμοί Άλλη θερμοκρασία μπορεί να προσαρμοστεί |
| Υψόμετρο | Λιγότερο ή ίσο με 1000 m Άλλο υψόμετρο μπορεί να προσαρμοστεί |
| Πηνίο στάτορα | 100% καθαρός χαλκός με εμποτισμό πίεσης κενού (VPI) |
| Θερμίστορ (PTC,PT100) ,Θερμαντήρας διατίθεται κατόπιν αιτήματος | |
| Πηνίο ρότορα | Σκίουρος-Κλουβί |
| Πρότυπο | Κινητήρες IEC60034, IEC |
| Εφ. Τάξη | IE2 Υψηλή-Αποτελεσματικότητα |
| Ο μακρύς άξονας μπορεί να προσαρμοστεί | |
Επισκόπηση προϊόντος:
Ο τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος (IE2) τριών φάσεων (IE2) της σειράς YE2 είναι σύμφωνος με το τρίτο πρότυπο απόδοσης (IE2) στις διατάξεις του GB 18613-2012 για το όριο ενεργειακής απόδοσης και την βαθμολογία ενεργειακής απόδοσης μικρών και μεσαίων-τριφασικών τριφασικών κινητήρων. Και η βελτίωση της απόδοσης στον σχεδιασμό του είναι σύμφωνη με τις απαιτήσεις του κράτους για την εξοικονόμηση ενέργειας και τη μείωση της κατανάλωσης του μεταποιητικού τομέα.
Κινητήρες σειράς YE2 με διάσταση τοποθέτησης σύμφωνα με το πρότυπο IEC60034, Διαθέτει καλά χαρακτηριστικά όπως βέλτιστη δομή, ελκυστική εμφάνιση, χαμηλό θόρυβο, υψηλή απόδοση, υψηλή κατηγορία προστασίας καθώς και υψηλή κατηγορία μόνωσης. Οι κινητήρες της σειράς YE2 μπορούν να χρησιμοποιηθούν ευρέως σε διάφορα είδη μηχανημάτων γενικής χρήσης όπως ανεμιστήρες, αντλίες, εργαλειομηχανές, συμπιεστές, μεταφορές και ούτω καθεξής.
Για περισσότερα τεχνικά στοιχεία και διαστάσεις κινητήρων, επικοινωνήστε μαζί μας



Δημοφιλείς Ετικέτες: ie2 ac motors, Κίνα ie2 ac motors κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής









