
Ασύγχρονος κινητήρας μεταβλητής συχνότητας σειράς YVF
Ασύγχρονος κινητήρας μεταβλητής συχνότητας σειράς YVF
Μέγεθος κορνίζας: 63-355
Ισχύς εξόδου: 0,12-315 kW
Ονομαστική τάση : 380 V, 400 V, 415 V, 440 V , 460 V , 550 V, 660 V, 690 V
Ονομαστική συχνότητα: 0-50 Hz, 50-100 Hz
Η Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. είναι ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές ασύγχρονου κινητήρα μεταβλητής συχνότητας σειράς yvf στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ασύγχρονο κινητήρα μεταβλητής συχνότητας σειράς yvf υψηλής ποιότητας-που κατασκευάζεται στην Κίνα εδώ από το εργοστάσιό μας. Όλα τα εξατομικευμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή.
|
Ασύγχρονος κινητήρας μεταβλητής συχνότητας σειράς YVF |
|
| Μέγεθος Πλαισίου | 63-355 |
| Ισχύς εξόδου | 0,12-315 kW |
| Ονομαστική τάση | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Ονομαστική συχνότητα | 0-50 Hz, 50-100 Hz |
| Κατηγορία μόνωσης | F ή H |
| Δασμός | S1, Inverter Duty, VFD Duty |
| Κατηγορία Προστασίας | Τύπος εντελώς κλειστού τύπου, IP55, IP56 |
| Μέθοδος Ψύξης | IC416, Force Fan Cooling |
| Βάση | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 βαθμοί -40 βαθμοί Άλλη θερμοκρασία μπορεί να προσαρμοστεί |
| Υψόμετρο | Λιγότερο ή ίσο με 1000 m Άλλο υψόμετρο μπορεί να προσαρμοστεί |
| Πηνίο στάτορα |
100% καθαρός χαλκός με εμποτισμό πίεσης κενού (VPI) |
| Θερμίστορ (PTC,PT100) ,Θερμαντήρας διατίθεται κατόπιν αιτήματος | |
| Πηνίο ρότορα | Σκίουρος-Κλουβί |
| Πρότυπο | IE2 Υψηλή-Αποτελεσματικότητα |
| Εφ. Τάξη | ΙΕ1 |
| Ο μακρύς άξονας μπορεί να προσαρμοστεί | |
Επισκόπηση προϊόντος:
Επαγωγικοί κινητήρες τριών- σειράς YVF (Μοτέρ μεταβλητής συχνότητας, κινητήρας μετατροπέα συχνότητας, ηλεκτροκινητήρας επαγωγής VFD) κατάλληλοι ως κύριος κινητήρας για μεταλλουργία, χημεία, κλωστοϋφαντουργία, φαρμακεία, εκτύπωση, συσκευασία και βιομηχανία τροφίμων στο μηχάνημα ή εξοπλισμό για τον οποίο απαιτείται ρυθμιζόμενη ταχύτητα, όπως ανεμιστήρας, αντλία, μηχανή αριθμητικού κέντρου ελέγχου κ.λπ.
Οι τριφασικοί κινητήρες επαγωγής της σειράς YVF κατασκευάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ISO 9001. Οι τριφασικοί κινητήρες επαγωγής σειράς YVF συμμορφώνονται με τα πρότυπα IEC60034 και επίσης πληρούν και υπερβαίνουν τις ελάχιστες ενεργειακές ονομασίες απόδοσης του AS/NZS 1359.5:2004
Οι τριφασικοί κινητήρες επαγωγής σειράς YVF- προσφέρουν υψηλή απόδοση, χαμηλό θόρυβο, χαμηλούς κραδασμούς και υψηλές ονομασίες ροπής ασφάλισης.
Για περισσότερα τεχνικά στοιχεία και διαστάσεις κινητήρων, επικοινωνήστε μαζί μας



Δημοφιλείς Ετικέτες: Ασύγχρονος κινητήρας μεταβλητής συχνότητας σειράς yvf, Κίνα ασύγχρονος κινητήρας μεταβλητής συχνότητας σειράς yvf, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής










