
Μοτέρ DC Σειρά Z4
Μοτέρ DC Σειρά Z4
Μέγεθος κορνίζας: 100-450
Ισχύς εξόδου: 1,5-750 kW
Τάση οπλισμού : 160 V - 600V
Τάση πεδίου : 180 V - 400V
Η Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. είναι ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές κινητήρων συνεχούς ρεύματος της σειράς z4 στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε κινητήρες συνεχούς ρεύματος υψηλής ποιότητας-της σειράς z4 που κατασκευάζονται στην Κίνα εδώ από το εργοστάσιό μας. Όλα τα εξατομικευμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή.
|
Μοτέρ DC Σειρά Z4 |
|
| Μέγεθος Πλαισίου | 100-450 |
| Ισχύς εξόδου | 1,5-750 kW |
| Τάση οπλισμού | 160 V - 600V |
| Τάση πεδίου | 180 V - 400V |
| Κατηγορία μόνωσης | F ή H |
| Δασμός | S1, Άλλα καθήκοντα μπορούν να προσαρμοστούν |
| Κατηγορία Προστασίας | IP23, IP54 |
| Μέθοδος Ψύξης |
IC06, IC410, IC86W |
| Βάση | B3,B35,V1 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος |
-20 βαθμοί -40 βαθμοί, Άλλη θερμοκρασία μπορεί να προσαρμοστεί |
| Υψόμετρο | Λιγότερο ή ίσο με 1000 m , Άλλο υψόμετρο μπορεί να προσαρμοστεί |
| Πηνίο στάτορα | 100% καθαρός χαλκός με εμποτισμό πίεσης κενού (VPI) |
| Θερμίστορ (PTC,PT100) ,Θερμαντήρας διατίθεται κατόπιν αιτήματος | |
| Πρότυπο | IEC60034 |
|
Οι διαστάσεις του κινητήρα μπορούν να προσαρμοστούν |
|
Επισκόπηση προϊόντος:
Αυτός ο κινητήρας συνεχούς ρεύματος χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα μηχανήματα μετάδοσης, όπως ελασματουργεία στη μεταλλουργική βιομηχανία, μηχανές θρυμματισμού μετάλλων, μηχανές χαρτιού, πλαστικούς εξωθητές και ούτω καθεξής.
Αυτός ο κινητήρας συνεχούς ρεύματος υιοθετεί μια πολυγωνική δομή, επιτυγχάνοντας υψηλή χρήση του χώρου. Ο ζυγός στάτορα είναι πολυστρωματικού τύπου. Είναι κατάλληλο για ανορθωμένη τροφοδοσία και μπορεί να αντέξει τα παλλόμενα ρεύματα και τις γρήγορες αλλαγές στις τρέχουσες συνθήκες. Μέσω της διαδικασίας ακριβούς εντοπισμού θέσης της εταιρείας μας, οι μαγνητικοί πόλοι μπορούν να εγκατασταθούν με ακρίβεια, εξασφαλίζοντας καλή απόδοση εναλλαγής του κινητήρα.
Για περισσότερα τεχνικά στοιχεία και διαστάσεις κινητήρων, επικοινωνήστε μαζί μας


Δημοφιλείς Ετικέτες: Κινητήρες συνεχούς ρεύματος σειράς z4, Κίνα κατασκευαστές κινητήρων συνεχούς ρεύματος σειράς z4, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής










