
Μέθοδος ψύξης IC511 ολίσθηση υψηλής τάσης-Μοτέρ AC
Υψηλής τάσης ολίσθηση-Τύπος ψύξης κινητήρων AC δακτυλίου: IC511
Μέγεθος κορνίζας: 450-1120
Ισχύς εξόδου: 185-15000 kW
Ονομαστική τάση: 3000 V - 13800V, Η χαμηλή τάση μπορεί να προσαρμοστεί
Ονομαστική συχνότητα: 50 Hz, 60 Hz
Η Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. είναι ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές κινητήρων εναλλασσόμενου ρεύματος υψηλής τάσης ic511 slip slip{3}} στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε κινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος υψηλής-μέθοδος ψύξης ic511 υψηλής τάσης-που κατασκευάζονται στην Κίνα εδώ από το εργοστάσιό μας. Όλα τα εξατομικευμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή.
|
Υψηλής τάσης ολίσθηση-Τύπος ψύξης κινητήρων AC δακτυλίου: IC511 |
|
| Μέγεθος Πλαισίου | 450-1120 |
| Ισχύς εξόδου | 185-15000 kW |
| Ονομαστική τάση | 3000 V - 13800V, Η χαμηλή τάση μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομαστική συχνότητα | 50 Hz, 60 Hz |
| Κατηγορία μόνωσης | F ή H |
| Δασμός | S1 |
| Κατηγορία Προστασίας | Εντελώς κλειστός τύπος, IP54, IP55, IP56 |
| Μέθοδος Ψύξης | IC511 |
| Βάση |
B3 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 βαθμοί -40 βαθμοί Άλλη θερμοκρασία μπορεί να προσαρμοστεί |
| Υψόμετρο | Λιγότερο ή ίσο με 1000 m Άλλο υψόμετρο μπορεί να προσαρμοστεί |
| Πηνίο στάτορα |
100% καθαρός χαλκός με εμποτισμό πίεσης κενού (VPI) |
| Θερμίστορ (PTC,PT100) ,Θερμαντήρας διατίθεται κατόπιν αιτήματος | |
| Τύπος ρότορα | Slip-Ring Rotor, Wound-Rotor |
| Πρότυπο | IEC60034 |
|
Οι διαστάσεις του κινητήρα μπορούν να προσαρμοστούν |
|
Επισκόπηση προϊόντος:
Υψηλής τάσης ολίσθησης-Τύπος ψύξης κινητήρων εναλλασσόμενου ρεύματος δακτυλίου: IC511 (Wound- Rotor Motors) συμμορφώνεται με τα πρότυπα IEC 60034. Τύπος ψύξης: αερόψυξη-αέρα .
Η δομή του περιβλήματος αυτού του κινητήρα είναι μια συγκολλημένη κατασκευή από χαλύβδινη πλάκα, με αγωγούς ψύξης μέσα στον κινητήρα. Το πλεονέκτημα αυτής της δομής είναι ότι ο κινητήρας μπορεί να παραχθεί σε τυπικά μεγέθη ή να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του χρήστη. Αυτός ο τύπος κινητήρα είναι συμπαγής και χρησιμοποιείται συνήθως σε μέρη όπου ο χώρος είναι σχετικά περιορισμένος.
Για λεπτομερείς παραμέτρους και σχέδια του κινητήρα, επικοινωνήστε μαζί μας.
Δημοφιλείς Ετικέτες: μέθοδος ψύξης ic511 υψηλής τάσης ολίσθησης-κινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος δακτυλίου, Κίνα μέθοδος ψύξης ic511 ολίσθησης υψηλής τάσης-κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο κινητήρων εναλλασσόμενου ρεύματος δακτυλίου
Αποστολή ερώτησής










